faq

Jest dla każdego, kto ma ochotę dobrze bawić się na torze i nie martwić o uszkodzenie własnego motocykla.

Nie ryzykujesz tym, że będziesz musiał naprawiać lub kupować nowe owiewki, a jak wiemy, w przypadku nowych i droższych motocykli może to zaboleć.

Nie ryzykujesz też uziemienia własnego motocykla na kilka dni, tygodni lub nawet miesięcy potrzebnych na naprawę. Po skończonej zabawie na torze, nawet w razie upadku, Twój motocykl jest w pełni gotowy do jazdy i możesz skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy po drogach publicznych.

PROJECT: RIDE jest też dla każdego, kto po prostu nie chce nadwyrężać swojego motocykla na torze. Wiadomo, silnik pracuje tu ciężej, opony, klocki i płyny zużywają się szybciej. Zamiast tego, wykorzystaj do tego nasz, który został do takiej jazdy przygotowany. Z drugiej strony może masz motocykl turystyczny, choppera lub jakikolwiek inny i chcesz spróbować jazdy po torze na motocyklu sportowym? Nie ma sprawy, po to jesteśmy. Może też zastanawiasz się nad kupieniem lub zbudowaniem własnego motocykla na tor i nie chcesz ryzykować w ciemno? Spoko, wynajmij od nas, przejedź się i będziesz wiedział, czy to zabawa dla Ciebie.

Nasz motocykl może wynająć każdy, kto ukończył 18 lat i ma prawo jazdy kategorii A.

Jest to motocykl na tor, więc w wyjątkowych przypadkach dopuszczamy taką możliwość. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim doświadczeniu z motocyklami i torami, a na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie. Na pewno będziemy wymagali zgody rodziców lub opiekunów prawnych oraz wypełnienie oświadczenia informującego, że masz niezbędne umiejętności do prowadzenia motocykla.

Tak, przy wynajmie pobieramy kaucję w wysokości 1000 zł.

Jeśli będziesz miał jakąś przygodę na torze, niezwłocznie daj nam o tym znać i opowiedz co się stało.

W przypadku, gdy uszkodzenia motocykla będą wizualne (otarcia, lekkie uszkodzenia owiewek, które można skleić, wygięte elementy, które można wyprostować itp.) i nie będą wykluczały motocykla z kolejnego najmu, nie ponosisz żadnych kosztów.

Jeśli motocykl będzie wymagał naprawy przed kolejnym najmem, będziesz proszony pokryć koszty naprawy.

W przypadku uszkodzenia motocykla powyżej 75% wartości, najmujący zobowiązuje się wykupić motocykl od PROJECT: RIDE za cenę uwzględnioną w regulaminie.

Nawet w razie upadku, koszt naprawy naszego motocykla będzie znacznie niższy, niż naprawa własnego. Owiewki można kleić, więc koszt ich naprawy nie jest duży, a dzięki crash padom istnieje bardzo mała szansa, że motocykl ulegnie mocniejszym uszkodzeniom. Także nie musicie się obawiać, że w razie upadku zadłużycie się na lata. Wręcz przeciwnie, wyjdziecie na tym lepiej i zapłacicie mniej, niż w razie upadku na własnym sprzęcie (wliczając w to koszt wynajmu i ewentualnej naprawy)..

Do motocykla dajemy Ci przyczepę do transportu bez żadnych dodatkowych opłat.

Oczywiście możesz też przyjechać z własną przyczepą lub busem.

Kategorycznie NIE!

Nasz motocykl jest przygotowany wyłącznie do jazdy po torze. Nie ma świateł, lusterek, kierunkowskazów, tablic, etc. Nie jest również zarejestrowany, więc jazda nim po drogach publicznych jest ZABRONIONA.

Na tor możesz go przetransportować swoim busem lub przyczepą do transportu, którą wynajmujemy razem z motocyklem bez dodatkowych opłat.

Tak, nasz motocykl możesz zabrać na każdy tor na świecie.

Pamiętaj tylko, że jeśli planujesz zabrać go za granicę musisz dać nam o tym wcześniej znać. Wyjazd nim na zagraniczne tory jest dodatkowo płatny. Jeśli nam o tym nie powiesz, tracisz kaucję.

Tak, dopuszczamy taką możliwość, tylko musisz nam dać znać o tym wcześniej. W przypadku wynajmu, kiedy z motocykla będzie korzystała więcej niż jedna osoba, doliczamy dodatkowe 250 zł za każdą osobę.

W przypadku, gdy nam o tym nie powiesz, a z motocykla będą korzystały dodatkowe osoby, tracisz kaucję

Wystarczy zarezerwować go na stronie. Po zarezerwowaniu motocykla i podaniu wszystkich niezbędnych danych skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, aby finalnie potwierdzić rezerwację. Wtedy również ustalimy metodę płatności – czy całość przelewem czy gotówką w momencie odbioru.

Jeśli wybierzesz opcję płatności przy odbiorze, będziesz proszony o wpłacenie 100 zł zaliczki na konto. Ostateczna kwota wynajmu będzie obniżona o wysokość zaliczki w momencie płatności przy odbiorze motocykla.

masz dodatkowe pytania? napisz!

E-mail

kontakt@projectride.pl

Telefon

+48 698 178 073

Adres

Warszawa